Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • electro123

    csendes tag

    Állat jó a cuccos csak egy valamit felejtenek el, hogy a htc 1 valamiben toppos lesz legalábbis számomra, ugyanis htc tableten lehet majd a hozzáadott speckó tollal saját kezűleg írni :D:D nincs benne vr faszom chip meg ilyen 2 nanométere széles kijelző meg mittomén micsoda, de a legfontosabb dolog benne lesz az, hogy ÍRNI FOGOK TUDNI RAJTA SAJÁT KÉZZEL :D:D
    Persze ha van ipadba meg a többi szarba is ilyen funkció akkor tényleg bocsánatot kérek mindenkitől de én nem hiszem.
    Nekem pl ez a fontos :D szeretem a saját kezű írásomat és nem a klaviatúrásat mert béna vagyok és nem tudok gyorsan gépelni (lehet csak én vagyok ekkora barom 2011 - ben? :D) :D

    Amúgy, hogy kötekedjek is kicsikét ami ebben van chip azt nem a samu gyártja? vagy az csak iphone 5 teló? mert ha samu akkor ez biza csak max olyan erős lesz mint a samu tabija :D de mondom elnézést ha nem így van nem értek hozzá.
    Ha meg játszani szeretnék akkor majd bekapcsolom a nagy gépet, amin persze van radejontól kezdve sokmagos prociig minden felesleges szar ami ahhoz kell, hogy legalább az a szaros crysis 2 fusson :D mert hogy az ugye nem fut az Ipadon akármekkora királyság???? na ez a lényeg itten, nem fogok visszamenni az őskőkorszakba grafikailag, nem vagyok rá hajlandó :D akár vihetem akár nem magammal még a budira is.
    A lényeg, a funkcionalitás, ha lesz olyan toll az ipad 2 - höz is, akkor elismerem és könyörögni fogok az istenhez, hogy ajándékozzon meg vele de addig csak egy kalap napiszar ;D

Új hozzászólás Aktív témák