Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alexandrosz

    aktív tag

    válasz Anakin007 #1165 üzenetére

    A Pixel még ma is egy igen korrekt telefon, személy szerint imádom. Beégett kijelzővel viszont nem venném.. akkor már inkább vmi lájtosan használt. 50-60 körül.
    De mint telefon, nagyon jó. Erős, jó kamera, klassz kijelző és nekem az akkuidővel sincs bajom.

  • endruboy1

    senior tag

    válasz Anakin007 #1165 üzenetére

    Hello!
    Nem hiszem hogy ebben a topicban más reakciót fogaz kapni, de én is ajánlom. A leírásból az jön le, hogy nem vagy akkora power user, viszont a megbízhatóság fontos neked, ebben a Pixel szoftvere szerintem verhetetlen. Nekem volt Xiaomim, azon a kínai MIUIval folyton össze vesztek az appok mert ész nélkül irtotta a háttérben őket, ehhez képest az Android 9 adaptiv akku kímélő funkciójával nem tapasztaltam ilyet, minden flottul megy. A YouTube nem fog a háttérben videót lejátszani mert az szándékosan úgy működik... ha meg zenét akarsz arra ott a Spotify. Viszont a Wazet használom én is napi szinten és még sose volt ezen a telón gondom vele. Kamerában is nagyon jókat tud, és a korlátlan felhős tárhely is haszbosabb mint elsőre gondolnád. 3 év távlatában egyedül a 32 GB háttértár lehet karcsú, de ez függ attól hogy hány appot használsz. Az akkut tudja még megölni a folyamatos navigáció, a Pixelnél mondjuk az a gond hogy melegítéssel szedhető szét, de nem annyira nehezen mint a full üveg társai. A nehéz szetszedhetoseg mondjuk majdnem minden telóra igaz ma már. Összességében minden technikai avultságát behozza a megbízható és naprakész szoftverrel. Az meg hogy a beégett kijelző zavar-e azt te tudod, én úgy képzelem az főleg akkor latszik ha valami egy színű dolgot jelenít meg ..

Új hozzászólás Aktív témák