Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz janeszgol #49 üzenetére

    Azt megkérdezhetem hogy az 5G mihez, mire kell?
    Én vidéken lakok(Nyergesújfalu, 7000es kisváros Esztergom és Tatabánya között), és egy csomó helyen nincs 4G, nincs 3,xG, nincs helyenként még k..a EDGE sem. Vagy bemegyek egy Aldiba és még térerő sincs.
    Sütök én az 5G-re, legalább nyüves 3G lenne elébb az országban mindenütt, utána jöhet részemről az újabb.
    Ahol van LTE, ott mind a késleltetés mind a sebesség bővenfasza.
    Ezért kérdem, komolyan, hogy mi az amire ez nem elég, hova/mire kell 5G? Amiből 99%ban úgy látom csak az ipar tud plusz kamatoztatni, a lakosság nem.
    :R

    beno52: Igen, majdnem beérték az S10e-t, bár kamerában szokás szerint a samu gyengébb.
    De ezt most vettük páromnak, újonnan szállítással 124K (+7€ bszállítási biztosítást ikszeltünk mellé).
    Hogyé' mérték az S10e-t? Ennyiért vennék azt, jobban szeretem az oldalsó ujjlenyomat olvasót, ha a samu felületét és szokásos kamerás elmaradását nem is csipázom.
    Amúgy sajnos nekem még ez is nagy, A41 a cégesen, egy kézzel nem tudom használni, kurván nem érdekel (a kijelzőn) az a fél col plusz, ami ezt megakadályozza. :(

    Ujfelhasznal: Mindenütt UFS-t írnak..

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • p2pp

    őstag

    válasz janeszgol #49 üzenetére

    Nézzük már meg azt az 5G lefedettségi térképet most.
    Majd 2 év múlva térjü k vissza erre az 5G kérdésre.
    Most aki még 4G kédzüléket vesz.
    Nem lesz semilyen hátrányban.
    Nálunk még 3G meg E is van.
    Nemhogy 5G? Az még vagy 2 évig tutira nem lesz.
    Nagyon tetszik a készülék.
    De nekem a Pixel 5 lenne az igazi.
    Vki majd adjon ha tud tesztelésre a Mobilarénának.

    Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

Új hozzászólás Aktív témák