Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMedve

    addikt

    válasz Viper26 #964 üzenetére

    Karácsony előtt szeretné kiszórni a Google,mármint az újat.
    A teló kasztnija,eléggé gyűjti a szennyeződést,és könnyen karcolódik,ha nem figyel rá az ember.A kijelző nem tudom pontosan,valahol olvastam,hogy az EU-s(9023) telón gorilla glass lesz,de szeritnem nem az van rajt.A kijelzőm még nem karcos,csak a hátulján vannak apró sérülések.Ez általánosságban jól összerakott jószág.Én nagyon szeretem.

    "...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

  • csabibmx

    tag

    válasz Viper26 #964 üzenetére

    Kb. 1 hónapja vagyok tulaj.1. Androidos telóm,sokat agyaltam melyik legyen.
    Nekem a Samsung eddig bejött így elsősorban azt kerestem de más gyártókat se zártam ki.Volt Sgs 1-2,Lg 2x,Motorola Defy,Atrix,Htc Sensation...Nexus S.
    Végül: Sgs root,főzőcske,vaku...Sgs 2:ár és a forma is túl szögletes...Lg,Motorola nem mertem számomra ismeretlenebb márkára áldozni illetve utóbbinál a hangszóró (Defy) probléma és a támogatás hiánya.A Htc-nél meg a kamera és az összkép nem győzött meg de a forma sem.
    A Nexus-ba tetszik a forma, a támogatás, a gyártó valamint élőbe szebb mint képen.Elsőre kép alapján nem tetszett. :)
    Amikor megvettem barátnőm nem nagyon értette miért jó ez és nem volt túl lelkes.
    Neki a kisebb méretű nőiesebb telók tetszenek.
    Most ott tartunk,hogy Ő is ilyet akar.Persze ebbe az android rendszer is benne van nem csak a Nexus.Ha most kéne vennem is ugyanezt venném.Illetve talán az új Nexust.?
    Bár telóba ez is elég.

    Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

Új hozzászólás Aktív témák