Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz TheSaint #615 üzenetére

    "Minek forrassztja be a LED-et ha nem támogatja?"
    Ezt erőteljesen feltettem magamban a két új Nexus-nál... De ezeknél legalább nem kell root a használatához, mint N6 és N9-nél.

    Miracast amúgy egy nagyon elcseszett egy szabvány ráadásul elavult is, a támogatása hát... "Van", Sony és Samsung is saját szabványt használ(Miracast mellett), és jobban is működik mint a Miracast, nagyon nyögvenyelős a Wifi Direct miatt alapjában véve.
    Összességében a GoogleCast azért kell, hogy a AirPlay-jel versenyképes tudjon maradni a Google, és mellette teljesen felesleges a Miracast. Használtam egymás mellett mind a kettőt, ég és föld. Sokkal kisebb késeltetése van a GoogleCast-nak sima képernyő megosztás esetén is.

    Ha van egy Chromecastod soha nem akarod többet a Miracast-ot használni igazából.

    @zsirfecske: Azért mondtam le egyből a Pixel C-ről, meg nehéz is...
    N6-ra még a 6.0.1 nem jött meg, de az alap 6.0-on főleg a kamera esik kel összességben lassabb lett az egész. Több furcsa bug + 1 random restart. Most az hogy 3napos a teló mert 2x lett gariban cserélve tök mellékes. Mondjuk szegényen végigment vagy 10 update amúgy... Tudom, tudom...

    Igen titkosítás miatt van, a gyatra performancia. N6-on a ARMv8 hiánya miatt, N9-en meg azért mert bár látszólag ARMv8 az architektúra a valóságban, nem 100%-osan van így, szerintem pont ez a rész hiányzik, és az emulált OoO se tesz jót a teljesítménynek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák