Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just_Reboot

    addikt

    válasz Locutus #35 üzenetére

    Hát én biztos a Nexust választanám nem azt a knoxal megáldott szart.

  • h4h01

    senior tag

    válasz Locutus #35 üzenetére

    "Az előlapi sztereo hangszóró meg azoknak lesz jó, akik publikban akarnak jampizni zenelejátszással". Ezt már ideje lenne elfelejtened...A buszon ulő barna barátaid nem éppen egy 200ezres nexus 6-tal fognak bazseválni..Nekem is note 3 van, de az előlapon hidd el, hogy jobb helye van a hangszóróknak..Az 5.0 miatt meg felesleges igy görcsölni. A nexus telefonokon ugye mindig egységes letisztult stock android volt-ezért is szeretik nagyon sokan-szal badarság volt azt hinni, hogy itt majd teletömik minden fszsággal mint a samsung...bár egy képernyő lekicsinyítéses funkcio azért lehetett vna aláírom..
    Szal nemtom te hogy vagy vele, de bármikor lecserélném a note3at erre..
    Az s-pen meg nem rossz dolog de simán ellehet lenni nélküle, egyszer-kétszer jegyzeteléshez használom azt na bumm..A note az egy jó széria egyszer kilehet próbálni, de hogy mindentverő phablet lenne az rohadt nagy túlzás..Főleg Vibe z2 pro, nexus 6 mellett..én ink ezeket választanám mint pl note 4-et..

    [ Szerkesztve ]

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Locutus #35 üzenetére

    " A legtöbb hibáját ez a telefon az android 5.0-nak köszönheti. "

    Ez egy Stock Android ami nem fog akadni vagy fagyni mint a TW, a plusz dolgokat meg megoldhatod rajta magadnak.

    " nincs rendes kamera app "

    A Play Store meg számodra ismeretlen ezek szerint.

    " béna fehér hátterek, amik amoledre egyáltalán nem valók "

    Istenem hát változtasd meg.. ez nem egy szifon.. :D

    " és ez a material dizájn bár szubkejtív, de szerintem gagyi, az összes animációjával együtt. "

    A szubjektív részével egyet értek, de ha kézbe fognád szerintem neked is tetszene, csak azért nem megyek vissza 4.4.4-re mert annyira bejön a material design, hogy beáldozom azt az 1 óra SOT-ot amit bukott rajta az N5. :D

    " Az előlapi sztereo hangszóró meg azoknak lesz jó, akik publikban akarnak jampizni zenelejátszással, de senki másnak. "

    Ugyan kérlek, ezt te se gondolhatod komolyan. A HTC One után mindig vissza sírom a sztereó hangszórót pedig publikba fülessel szoktam zenét hallgatni.. :U

    " az élén van a hangszóró, ami minden szituban sokkal jobb "

    Kivéve amikor két kézbe fogod a telefont mert letakarod.. tapasztalat. :D

    " zoftveresen pedig még ha az s-pent kihagyjuk a képetből, akkor is SOKKAL többre képes a Note3 "

    Nem használtál még Nexust igaz? Látszik.. :D
    A Note oknak pont az S-Pen az előnye.
    Én még az N5-öm se adnám oda egy Note 3-ért, de talán még egy 4-ért sem. :D

    " Ja és az N6 még drága is cserébe, "

    Mert a Samu az olcsóságáról híres.. :D
    Mondjuk ebben igazat adok, elég drága lett az N6

    " nincs értesítő led, "

    Van. :)

    " nincs microsd, "

    3 éve nem használok mSD-t.. nem hiányzik.. végülis nem 8 gigán kell meglenni. :D

    " nincs pen "

    Igen mint írtam ez az egy előnye a Notenak.

    " nincs premium gar "

    Ez meg már csak száj cséplés. :D
    Főleg, hogy a Nexusokat nem igazán kell gariba hordani.. ha bár a samsungnál jó ha van gari annak bármi baja lehet. :D

    " stb stb. "

    Hallgatlak tovább. :D

    " Ehhez bizony meglehetősen elfogultnak kell lenni, hogy valaki az N6-ot válassza... "

    Nem barátom, ehhez kell elfogultnak lenni.
    A Samsung menjen vissza inkább hűtőt csinálni.

    (#52) batai15

    Igen például mi az amitől buta egy vanilla droid? :)

    Mindenre van alternatíva, minden meglehet csinálni és csak azt csinálsz meg rajta amit használsz is, nem kell tele szemetelt rendszert használni,

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák