Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eisento

    addikt

    nem szabadultok tolem vaaaaa :D

    na szoval ma bementem az LG MARKAszervizbe. egy fiatal srac fogadott (volt ott egy 40-50 kozotti no de az koszonni se koszont meg vagy 3 50 feletti ficko :DDD

    mondja a srac tesek miben segithet mondom neki a gondomat, majd mindjart raneznek ok is kb 10 perc mondom oke.
    jon vissza joker szelessegu vigyorral hogy minden fasza mukodik!!!
    nezem android verzio 4.4.2!!!!

    mondom ez szep es jo de nekem 5.1 kene, ja hat o radugta gepre neki az lg szoftvere szerint ez a legfrissebb.
    mondom neki nezzen mar ra a google factory image oldalra ott van hogy azota biza van 4.4.3 4.4.4 5.0 5.0.1 sot 5.1 is (ami a cel lenne frissites szempontjabol) o nem tudja meg ok nem foglalkoznak semmifele KAMU weboldalakkal :DDDDDDDDDDDDDDDDD

    mondom ez nem kamu ez a hivatalos oldala... hat neki ezt kell csinalni ilyen esetben meg amugy se nagyon ert hozza. (ertitek markaszerviz) mondom akkor van raktaron alaplap? (nezi) van most eppen. mondom akkor csereljuk mar ki. de mire hisz a telefon mukodik. jo de mondom az 5.1 hivatalos nem megy fel. aztmondja majd ha megjelenik a keszuleken es nem megy fel akkor vigyem vissza es akkor kicserelik.

    mergembe fogtam magam es eljottem.
    most hazaertem wifi be, megjelent frissites! 4.4.3 jo letolt, felrakom. nezem ismet frissites! 4.4.4 kb 2.5mb leszedtem ujrainditas es telepites, elkezdi majd eljon a kis android piros felkialtojellel hogy hiba!
    es azota se sikerult felraknom a 4.4.4-et :DDDDDDDDDDDDDDD

    eddig legalabb felment meg az 5.0 meg 5.0.1 is :DDDDDDDDDDDDDDDD

    szoval ha jot akartok szeretgetitek a telefont hogy NE kelljen markaszervizbe vinni magarorszagon... :(((

    Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Új hozzászólás Aktív témák