Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadászcsiga

    félisten

    válasz Karma #306 üzenetére

    Az volt a szándékom hogy a tabbal valamennyire kiváltom a laptopot azt hiszem ez maradéktalanul sikerult igaz más értelemben :DD
    Most itthon csak az asszony netbookja van ha valamit nyomtatni kell vagy valami de pl DVD-t írni nem tudok (öröm az uromben hogy a filmet tabbal ki tudom tenni tv-re). Kioperálom az enyembol a vinyót hogy legalább az adataimat megmentsem mert hozzáértők szerint menthetetlen vagy legalábbis sok pöcsöles árán csak.

    Amúgy hogy on is legyek semmi bajom a tabbal a kijelzőjén kívül ami lehet hogy retina után szokatlan csak. Fektetett módban jobb a helyzet mint állítva lehetséges ez? Utóbbinál olyan mintha enyhén bandzsítanék. A gyári ICS kicsit lomha pl a feloldo gombra kicsi késéssel reagál a képernyő, chrome-on nem sikerül a letöltés csak néha, azt is úgy hogy a kiterjesztést atirtam a megfelelore jelen esetben apk-ra de a legtöbbre errort dob. Dolphinnal vagy operával nagyjából sikerül. tTorrent működik popecül ha a wifi nem kapcsolna ki alvó állapotban.
    Töltés iszonyat lassú sztem 24 óra is kevés lenne nulláról fullra tolteshez.

    Hétvégén megpróbálom feltenni rá a feenty által ajánlott romot remelem gallyra vágom vele a másik gépet is :DDD neem szerintem ha csak az adatkábellel kotom össze hálózati nélkül nem lesz baj én voltam a hülye de nagyon :W
    Egyik szemem sír másik nevet mert nem rossz cucc ez a Ghoo - bár 30 ropinal többet egy centtel sem ér - de a laptopomat sajnálom, nem mai darab volt ahogy mondani szoktak megkímélt állapotban volt. Amennyi pénzt most ki fogok adni egy újért abból vehettem volna egy galaxy tab 10.1-est. Ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák