Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    Sziasztok!

    Gondoltam erdeklodom itt, sokan vagytok tapasztaltak a temaban. Szoval mar regota, talan 15 eve is lehet, hogy idonkent elojon egy olyasfajta fajdalom, hogy nagyon nehezen kelek fel az agybol, nehezen ulok le, de amugy fekudni es ulni tudok, a jelenseg, mintha szet akarna szakadni a medencem es nyilal bele a labamba, mintha kessel bokodned az ideget, kb igy tudnam megfogalmazni. Aztan idovel el szokott mulni. Legtobbszor nem is tudom kotni nagyobb emeleshez, megerolteteshez, volt hogy este lefekudtem, reggel wc-re ugy csoszogtam ki 10 perc alatt. Volt, hogy fel evig semmi, maskor gyakrabban elojon. Masfel hete valahogy hulyen huztam fel magam a potkocsira es ereztem hogy ez nem kellett volna, azota nem nagyon akar rendbejonni, tegnap fel orat kinlodtam, mire felhuztam a zoknit. De pl csutortokon meg egesz nap dolgoztam itthon, funyiras stb, ezert nem ertem. Ugy tudom, ha nagyobb baj van, akkor erzeketlenseg es zsibbadas jelentkezik, nalam ez nincs, csak a nyilalasok a labba es a medence koruli fajdalom. Sokat ulok, soforkodom es holnap megyek vissza melozni megint. Szerintetek mi lehet ez? ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák