Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Sethdobaloah #879 üzenetére

    meg az adatvédelmi hatóság ceruzája is, ha ez eljut hozzájuk...

    más.
    ezredforduló környékén dolgoztam cégnek, így amikor domaint regisztráltak, én lettem a tech admin kapcsolattartó. majd megszakadt becses kapcsolatunk, és erről mindenki elfelejtkezett. Kis idő múltán elkezdett csörögni a telefonom, és panaszt akartak nálam tenni illegális hálózati tevékenység miatt... akkor derült ki, hogy még mindig én vagyok a tech-admin és a privát mobilszámommal vagyok beregisztrálva... olyan is volt, hogy a külföldi tulaj cégtől kerestek különböző problémákkal.

    ezt én mindig jeleztem a volt cégemnek. tojtak rá. majd amikor a sokadik jelzésemre is tojtak, akkor írtam nekik egy baráti hangvételű levelet, pár keresett szóval, amiben leírtam nekik, hogy mivel én vagyok még mindig a tech-admin, ezért én törvényesen átregisztrálhatom a dns szervereket, így a www.cegnev.hu is oda fog menni, ahova én akarom, és az lesz rajta, amit én akarok. és mindez törvényes. szóval nem ártana, ha végre lépnének.

    jó hosszú idő után jutott el egy illetékes tudatába a probléma, mire léptek.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák