Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hcl #17372 üzenetére

    Rohogni fogsz, de nincs olyan, legalabbis mi nem talaltunk. Van a sok kinai vacak, semmi egyedi ID, beazonosithatatlan, modosithatatlan, de legalabb olcso. Ez kb mind ugyanaz, max a csomagolasa valtozik. A masik oldalon meg vannak a tizszeres aron meno, "okos" cuccok. Na, azok meg tobb kart okoznak, mint hasznot hoz az osszes hulyeseguk, ha a cel a gyors, porgos soros portos kommunikacio. A legroszabb az volt, ahol volt meg buffer meg api is, es a gyarto kitalalta, hogy majd Ok jol megoldjak neked, ne kelljen szorakozni azzal, hogy hany byte jott at, megvan-e a teljes uzenet, stb, mindent garantal oda-vissza. Ja. Amikor mukodik. Es rohadt lassan. Elsore ilyennel probalkoztunk, mert ugyan a vegtermek aran dobott volna, de nem lett volna veszes, cserebe van rajta user altal irhato ID, zsenialis lett volna nekunk, csak a tobbi baromsaga borzalmas volt. Nem volt rajta olyan kapcsolo, hogy ne piszkaljon bele a kommunikacioba, adjon nyers throughputot. :W
    A legjobb valami olyan lett volna, ami annyit tud, hogy user altal programozhato ID-t kap, de ezen felul nincs benne semmi extra, de egyszeruen nem talaltunk ilyet, ugyhogy maradt az alaplapi usb-s, jobb fulet bal labbal megvakaros modszer. De az legalabb stabilan mukodott, es ha egyszer kesz volt, tobbe nem volt vele gond.

    Droid - usb: Utoljara ilyenhez meg droid 2.1-nel nyultam, ugyhogy passz, szerintem mara meg az a keves emlekem, ami van belole is hasznalhatatlan, teljesen out of date. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák