Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz koby11h #157 üzenetére

    az ilyeneket még én is élvezném, viszont itt ilyen szituációs feladatok mentek sorban... 1. nap alkohol nélkül elég rosszul viseltem 1-2-t, a másnap viszont már gördülékeny lett :DDD 1 céges vacsora lesz majd év végén és kb annyi itt az éves csapatépítés... (az mondjuk általában gyorsabban véget ér, minthogy rendesen beálljunk, mert főnök idő előtt ki szokta kérni a számlát :DDD ...pedig igyekszem: megy is felváltva a tömény+sör, de amikor kezdek belendülni, akkor általában vége is)

    ui: ja hogy témánál maradjak, van egy samsung multifunkciós scanner/nyomtató/másolónk... nemrég járt szervizben, mert gyakran beette a papírt és elérte a lapszám azt a szintet, hogy ráfért már egy nagygenerál... visszajött, azóta az elején elég hangosan nyekergett... azzal találtak meg, hogy tudok-e vele valamit csinálni: ott megmondtam, hogy azt a gépet biztos nem fogom darabjaira szedni... küldjék vissza a szervizbe, ha zavarja őket, valószínű kicsit járatják és rendbe jön a hangja (így is lett)

    amivel még megtalált kolléga: telepítsem újra neki a totalcommander-t, mert nem éri el az akármelyik (hálózati) meghajtót, vagy csak nagyon lassan... nézem, tényleg sz@rakodik központban a hálózati meghajtó... mondom neki, hogy nem a totalcommander a rossz, központban van gond a meghajtóval, ahol monitoroznak mindent, előbb tudnak a hibáról, mint bárki más: valószínű a megoldáson vannak... köv nap jön, hogy még mindig ez a baja, telepítsem újra a totalcommander-t... mondtam neki ugyanazt, mint előző nap... kérdezi: "kit hívjon ezzel a központban?" ...mondtam neki egy békésebb kollégát, aki ugyanazt elmondta neki, mint én :D ...sz@rakodott a nas pár napig épp, azzal volt a baj

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák