Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabis

    őstag

    Sziasztok!
    Én is több hete olvasgatom a fórumokat, és rengeteg videót megnéztem már (a belinkelt ausztrál emberke szinte összes anyagát), és a kompromisszumok mellett (mert az mindig van) úgy érzem, hogy ez a csuklón való méregetés sosem lesz olyan mint egy céleszköz, illetve a mostani szenzorok is megfelelőek lennének, csak a firmware csiszolgatás marad el némely esetben (pl. a linkelt Venu SQ egy frissítés után máris jobban teljesített bizonyos területeken). Kíváncsi vagyok mit tud nyújtani a Garmin ökoszisztéma, ezért a végén szinte már csak ezeket néztem. A kinézett példányok az Instinct és az FR245 volt a vaktérképes navigálás miatt (séta, kerékpár túra), de mivel még új nekem ez az egész, maradtam az olcsóbb szegmensben, és most az Aqua napokon belül 59900-ér be is húztam egy FR55-öt. Bízom benne hogy az olcsóság és limitált funkcionalitás nem fordul a visszájára. A navigálásban - ha nagyon hiányát érzem - talán egy Mappily Mapping is tud nyújtani valamit. Ha beválik ez a dolog, akkor a jövőben biztosan fentebb lépek.

Új hozzászólás Aktív témák