Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabis

    őstag

    Sziasztok!
    Én is több hete olvasgatom a fórumokat, és rengeteg videót megnéztem már (a belinkelt ausztrál emberke szinte összes anyagát), és a kompromisszumok mellett (mert az mindig van) úgy érzem, hogy ez a csuklón való méregetés sosem lesz olyan mint egy céleszköz, illetve a mostani szenzorok is megfelelőek lennének, csak a firmware csiszolgatás marad el némely esetben (pl. a linkelt Venu SQ egy frissítés után máris jobban teljesített bizonyos területeken). Kíváncsi vagyok mit tud nyújtani a Garmin ökoszisztéma, ezért a végén szinte már csak ezeket néztem. A kinézett példányok az Instinct és az FR245 volt a vaktérképes navigálás miatt (séta, kerékpár túra), de mivel még új nekem ez az egész, maradtam az olcsóbb szegmensben, és most az Aqua napokon belül 59900-ér be is húztam egy FR55-öt. Bízom benne hogy az olcsóság és limitált funkcionalitás nem fordul a visszájára. A navigálásban - ha nagyon hiányát érzem - talán egy Mappily Mapping is tud nyújtani valamit. Ha beválik ez a dolog, akkor a jövőben biztosan fentebb lépek.

  • Gabis

    őstag

    Szerintem a legfontosabb, hogy a helyén kell kezelni ezeket az eszközöket. Megvannak itt is a célközönségek, és amikor eléri az ember az adott szintet, és komolyan érdekli a téma, akkor akár ki is tudja egészíteni a méréseket céleszközökkel is. Számomra egyelőre motiváló funkcióként működik pl. célok beállításával, de egyik értéket sem veszem kp-nak. Kicsit olyan mint régen pl. a music center (minden egyben) és a külö-külön vásárolt egységek használata. Van akinek az előbbi is kielégítette az igényeit, és van aki szintet lépett. Az látszik, hogy bizonyos esetekben már elég közel tud lenni pontosságban egy kifejezetten erre fejlesztett eszközzel, de még van hová fejlődni (ha lehet egyáltalán még a csuklós megoldásból többet kihozni). Nekem még mindig úgy tűnik, hogy inkább a firmware-n kellene csiszolni, mert egyes gyártóknál bizonyos funkció pontosabb, míg a másiknál kevésbé (majd esetleg csoportos vásárlói bejelentés hatására nekiülnek és hoppá, tudnak jobbat is produkálni) pl. Venu SQ HR mérés, Instinct barometer probléma stb.

Új hozzászólás Aktív témák