Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbwpv9

    csendes tag

    válasz Laca007 #431 üzenetére

    szia!

    Én a következőben tudok segíteni:
    - pulzusmérés választható kézi/nyugalomban 10 percenként/ folyamatos opcióból.
    - nem samsung telefonnal is megkapod az sms és emaileket és válaszolni is tudsz rájuk mint minden egyéb értesítésre, viszont utána nem tudod őket újra megnézni, mert nincs rá meg az app az órában. Szóval ugyan úgy működnek mint a messenger/viber.
    - a hangszóró+mikrofon nagyon patent, csöndes helyen nem is kell a szádhoz emelni az órát, hogy halljanak a vonal túl végén. Abszolút használható telefonálásra.
    - akksinak én tippre megadnám az egy napot fullon (gondolom 12 órára gondolsz) a külső strapabírást pedig szerintem még nem nagyon lehet tudni, lévén, hogy 2 hete kapható az óra.

    Csak a telefonálás miatt ne válaszd a GT2-t, az ebben az órában is meggyőző. A Fossil Gen 5 az már komolyabb vetélytárs szerintem. Én egy wear os-es Ticwatchtól szabadultam meg elállási időn belül, mert annak a hardvere nem bírt az os-el, pedig bejövős volt a google rendszere. Végül az akkuidő és a tényleg akadásmentes működés miatt döntöttem a samsung mellett. Illetve mert Gen 5-öt nem nagyon láttam megbízható webshopban még itthon. Ráadásul a mikrofon is jobb a tesztek alapján, illetve érkezik egyszer az ekg is ami a samsung felé húzott.
    Remélem segítettem.

Új hozzászólás Aktív témák