Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 용 Bob

    senior tag

    válasz ollie #6241 üzenetére

    És miért hasonlítasz egy alsó-középkategóriás készüléket egy felsőkategóriáshoz?

    Iphone SE-em van a régebbi 4"-os (4-5 éves telefon) és mai napig gördülékenyen megy. Nem akad, nem gondolkozik, végrehajtja amire rábökök. Jelenleg 30-40 ezer forintért hozzájutsz. Az A51-es telefont fél évvel ezelőtt kaptam +100k és 1 hónap után elkezdett akadni. Pedig tényleg csak céges és nincs tele vágva mindenféle social appal. Régebben is voltak android telefonjaim, de állandó jellegű és visszatérő probléma volt a rendeszer akadás.

    Mert az Apple Watch EKG és vérnyomásmérése működik nem iphone-nal? Akkor most melyik gyártó ki az inkorrekt?

    Almás cégnél alap, hogy nem működik más rendszerrel. A cég korrektsége apple watch szempontból nem is jött szóba részemről. Tudtam, hogy mire számítsak. Itt csak az okát közöltem, hogy miért nem ezt a terméket vettem. Szerintem nem ér +80 ezret a kicsit nagyobb üzemidő és memória. De ez csak az én véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

Új hozzászólás Aktív témák