Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • natë

    nagyúr

    válasz Tin #209 üzenetére

    "Egy ilyen problemara a vegso "megoldodott" plecsnit nagyon nehez ranyomni, es hetek, honapok kellenek hozza, es sok-sok user visszajelzese, hogy "megoldodott". De, ahogy en sem, ok sem fogjak azt mondani, hogy "tokeletes", es tetszik vagy sem, az S20FE-re sajnos ra fog egni, hogy szar a kijelzo, esnek az eladasok, ami miatt a Samsung is lehet, hogy inkabb elengedi a modell kezet.
    Tenyleg kar erte, ez egy igazan jol sikerult telefon lett. De addig en se vagyok meggyozve, amig nem olvasom tomegesen, hogy a problema masoknal mar nem all fenn."

    Azért ezek csak feltételezések.
    Szinte minden flagshipnél voltak kijelző problémák, még az agyonhype-olt Nord-nál is (tudom, az nem flagship). Ezeket orvosolták sw-esen. Kijelző probléma miatt nem is tudom, hogy hívtak-e vissza szériát...
    Most magam ellen beszélek, mert ugye én is meginogtam és le akartam mondani a rendelést, de nézd meg, hogy hány post született a problémáról. Nem túl sok, csak ugye minden oldal - jogosan - lehozta.
    Nem tudhatjuk mennyit vásároltak meg. Mivel volt hype-ja, biztos sok kiment.
    Magunkat nyugtatom, de azt gondolom a Samsung nem fogja hagyni az ügyet. Ahhoz top gyártó.
    Én sem játszom, arra jön a Series X nemsokára, kíváncsi leszek a mobilra.

  • Hallosz

    senior tag

    válasz Tin #209 üzenetére

    Őszinte elismerésem, hogy ilyen mélyrehatóan tanulmányozol egy olyan jelenséget, melynek megtapasztalásához, egy erre alkalmassá tett appot kell letölteni. :R

    Picit olyannak érzem, mint amikor a matematikusok bebizonyították, hogy a Dongó, a meglévő fizikai adottságaival nem képes repülni.
    Az említett rovar erről mit sem tud, és évmilliók óta repked.
    A magam részéről az elmúlt 13 napon nem sikerült megidézni a jelenséget.

    Csak megfordult a fejemben: ugye az újaimon a saját magam által gerjesztett elektromos teret érzékeli a telefon panelje? Mivel nem vagyunk egyformák, elképzelhető, hogy az elektromos "erőterünk" is különbözik? :U

    Mert lakni, muszáj.

Új hozzászólás Aktív témák