Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz natë #208 üzenetére

    Na igen, az meg a masik, kar erte, pedig a Mini eleg jonak tunik.

    Az a baj, tudod, hogy az S20FE javitas eseteben csakis a nagymintas teszteles tud mukodni. Eleve sokfele hiba letezik (darabos swipe, tul kozeli ujjak, fantomkattintas, pocket mod, feloldas lassusaga, bizonyos helyeken nem erzekel a kijelzo pl. hivasfelvetel), hogy ezt nem lehet szintetikus tesztekben lemerni, csakis tapasztalati alapon, nagy mintan, mert mindenki maskepp hasznalja a telefont.
    En pl. nem igazan jatszom, igy fogalmam sincs, hogy mondjuk egy Fortnite eseteben mennyit lonek melle az erzekelo miatt. Zsebben hordom a telefont ugyan, de most eppen meg at sem koltoztem ra. Nincs napi hasznalatban, hogy azt mondjam, itt es itt problema van.
    Megneztem a teszprogival, sokat javult, de nem tokeletes. Azt se lehet tudni, hogy ez a maximum, amit ki tudtak hozni belole, vagy egy gyors javitas. Nem tudjuk, hogy mondjuk a "hardveres hiba" egy szar erzekelopanelt jelent, vagy mondjuk egy hibas technikai design-t, es mondjuk az 5G antenna vagy a wireless tolto tekercs zavar-e be a panelbe hatulrol, akar esetleg toltes eseten. Azokkal aztan szoftveresen se tudsz mit csinalni, maximum "elfeded".
    Egy ilyen problemara a vegso "megoldodott" plecsnit nagyon nehez ranyomni, es hetek, honapok kellenek hozza, es sok-sok user visszajelzese, hogy "megoldodott". De, ahogy en sem, ok sem fogjak azt mondani, hogy "tokeletes", es tetszik vagy sem, az S20FE-re sajnos ra fog egni, hogy szar a kijelzo, esnek az eladasok, ami miatt a Samsung is lehet, hogy inkabb elengedi a modell kezet.
    Tenyleg kar erte, ez egy igazan jol sikerult telefon lett. De addig en se vagyok meggyozve, amig nem olvasom tomegesen, hogy a problema masoknal mar nem all fenn.

Új hozzászólás Aktív témák