Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerii

    addikt

    válasz bandika1988 #16 üzenetére

    Az hogy hajlik mint a papír pont azt mutatja hogy agyaltak rajta, mivel speciális kompozit anyagból kellett önteni, nem pedig sima pvc, műanyagból, mint pl az én zte-m hátlapját ami tele van korommal. Ezért nem törik el, és sokkal ellenállóbb, mivel a mozgási energiát deformációval nyeli el, ahelyett hogy eltörne.

    Van üveglapos telefon is, annak is van előnye-hátránya, de szerintem manapság a max tudás nem egyenlő a luxus/minőséggel, mivel utóbbi esetén inkább vennék egy 8800 variánst, mint egy kütyüt. De a hátlappal anyagával semmi probléma szerintem, a lakk viszont továbbra is ciki.

    Elég belegondolni hogy egy ekkora felületű és vékonyságú tárgy hogy hajlik, nemhogy egy telefon.
    Pl Sharp számológép: két ellentétes sarkát meg kell fogni és megcsavarni> eredmény kb 3mm kihajlás mindkét sarokban. és több mint 10mm vastag!
    Na ehhez képest milyen merev egy telefon, pedig csak egy keret merevíti a kijelző körül, illetve pár rácsszerkezet a chipek között, amik vastagsága 0,1-0,2 mm! Szerintem elég sokat agyaltak rajta, és nem csoda hogy egy tablet, konkrétan az iPad nem vékonyabb hanem vastagabb lett. Fogadni mernék hogy nem tudják ésszerű anyaggal olyanra merevíteni hogy ne "törje el" a felhasználó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák