Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandika1988

    csendes tag

    Tévedtem, ezt elismerem, a hátlap polikarbonát, viszont ez nem változtat a tényen, hogy egy 180.000 Ft-os készülékhez képest az összhatás nem jó, legalábbis ez a véleményem. A hátlap, amit én szimpla műanyagnak néztem a lakk borítás miatt, hülyén mutat, és ahogy ti is írtátok, gyűjti az ujjlenyomatokat, valamint kopik (azt azért hozzáteszem, erről a kopásról annyit olvastam, hogy a fehér verzió sokkalta hajlamosabb rá, a feketére kevesebben panaszkodtak...).
    Szvsz a hátlapnak akkor is jól kéne mutatnia, ha levesszük. A tény, hogy hajlik, mint a papír, számomra nem azt mutatja, hogy sokat foglalkoztak a dologgal a tervezőasztalnál. A vékonysága miatt egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy egy rossz mozdulat hatására egy esetleges akku cserénél eltörik/megreped. Ez a hátlap dolog, ha jól emlékszem, ugyanúgy egy érzékeny pont volt a Galaxy S és a Galaxs S 2-nél is....
    Tévedés ne essék, nem azt mondom, hogy rossz készülék, a levehető hátlap miatti cserélhető akkumulátor nagy piros pont, viszont így az összeszerelési minőség elég felemásra sikeredett...Én a cserélhető akku és a kompakt, masszív design közül inkább az utóbbit választottam volna.

Új hozzászólás Aktív témák