Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz SaNyEe #122 üzenetére

    Köszönöm és egyetértek veled.Én is ezen az úton haladtam egyértelmű, hogy jó dolog lenne ha az embernek korlátlan pénztárcája van a komfortérzetre adni, de ekkora befektetések egy hétköznapi ember életében nem férnek bele csak a komfortérzet miatt. Akkor inkább elfűti/ elhűti az ember azt az évi plusz 40 ezret.
    ezelőtt pár éve a szakemberek sorba álltak a megrendelésekért. Az első kőművesbrigádot egy hét után, az alapozás elkezdése után ( illetve annak az elhúzása után ) elküldtem a fenébe és egy hét múlva ( !!!!) ott volt a másik.
    Ma nincs szakember. ha hirtelen kell akkor rohadt drága és ráadásul nem is választhatod meg a minőséget mer vagy jó aki van vagy vársz 1 évet vagy belenyugszol úgy hogy 2 x annyiba kerül a munkájuk 3 év leforgása alatt.
    Erre jó példa a klíma. nagyon sokan átképezték magukat a gyors meggazdagodás reményében.
    nekem a fodrászom lett klíma szerelő. 70 ezerért dob fel egy klímát alap szereléssel, plusz 6.500 Ft / méter.de ha SOS akkor 110 az alapár és 8-9 ezer / méter) Direkt mondja sokszor hogy nincs ideje mert tudja vagy ismeri aki hívja és leveszi plusz 40-70 ezerrel. Így működik ma nagyon sok iparos sajnos ( tisztelet a kivételnek természetesen, ne általánosítva mondom) akik kihasználják a pályázatokat ( úgy is 20 évre fizetsz mit számít ) és a CSOK adta lehetőségeket .

    Az ingatlanosok bugyija mostanában a napelemtől és a hőszivattyútól csúszik le,de a klímás rendszer sem rossz pont a napelem mellett.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák