Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.m.Z

    aktív tag

    válasz Demolator #410 üzenetére

    Nekem a gyári tetszik a legjobban, mert bár 4.2 alapokon nyugszik, de sikerült egyedivé tenniük. És gondolom, ha jön frissebb gyári akkor lehet, hogy nem kell vacakolni hanem automatikusan frissül. Bár erre szerintem nem sok esély van.

    Ha üzleti logika alapján szemléljük a dolgokat akkor ez egy "hibás termék" kategória. Korábban a HTC is elkövette ezt a hibát a Desire esetében. Túl erős hardver, hosszútávon is helyt tud állni és viszonylag olcsón. Tulajdonképpen a későbbi modelljeik legerősebb konkurenciája.

    Mert kinek kell az újabb de gyengébb típus?
    Megoldás: nem kap frissítést! A későbbi gyengébbek meg igen!
    Hamar elterjed és nem fog kelleni sok embernek, emiatt. Anno a HTC már wildfire-en is az új rendszert adta a legfrissebb Sense-el és a Desire-re nem engedte felrakni, sőt a Sense-ből még ki is tiltotta.... Hosszan leveleztem velük, és ők mondták, hogy túl előremutató volt a készülék és ki veszi meg az újat ha jó a régi is???
    Úgyhogy szerintem itt is hasonló a helyzet, hisz korábban pont itt olvastam, hogy alacsonyabb kategóriás készülékeire már kiadta a k-touch 4.4-et. Vajon Nibirut csak véletlenül hagyták ki?

Új hozzászólás Aktív témák