Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz #56573440 #27 üzenetére

    1. "ne bzmegolj nekem" : Nem neked bazmegoltam, ez mifelénk megegyezik a "meglepett felkiáltással" nincs benne semmi személyes, csak amolyan "nyomatékot adandó a mondanivalónak" jellegű hülyeség. Nekem sem tetszik, de ha normális szavakkal fogalmazok és nem tűzdelem tele szeméttel, akkor csak néznek rám bután leggyakrabban és ez így megy évek óta. Nem köll személyesre venni.

    Engem érdekelnek az újdonságok, a technikai vívmányok, de ez egyik sem. Ez csak egy soksok sokadik LGA2011-es lap japán piacra aránytalanul drágán, amibe a proci is mégegyszer ennyi legalább és semmi újdonság nincs benne az egykor híres online játékos pasas nevét leszámítva, amit rámatricáztak. Azon túlmenően, hogy egyébként is nagyon kis százalékban elterjedt platformról van szó, valamint, hogy nagy valószínűséggel hozzánk, a magyar piacra a büdös életben nem jut el egy darab sem, azért nem látom értelmét, mert aki munkára vesz ilyen platformot, az valkszeg nem egy fatal1ty logoval ellátott Asrock-ra fog vadászni japánban (magyar PH olvasókról beszélek elsősorban)

    Ha maga a platform olyan nagy újdonság volna (féléves, vagy több??) vagy pedig ez az Asrock bármiféle különlegességet vonultatna fel, vagy első debütálók között lenne, akkor azt mondom hadd szóljon, még érdekel is. De még Asrock-tól is ez a második generációs ilyen lap, ha jól olvastam :F (aztán lehet, hogy nem)

    2. "nekedmegmibajodvan?": Megsérült a bal szaruhártyám, fáj a fogam, 3 napja nem alszom ki magam, éhes vagyok és pisilni kell, ezek ellenére viszont állandó szexhiányom van, el akarok menni római partra beleharapni egyet a tavaszi levegőbe, de nem lehet, paraszt vagyok + az aláírásom középső fele.
    Kb. ennyi (most) Amúgy semmi különös, köszönöm kérdésed :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák