Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Közönségkedvenc Galaxy vált One UI 6.1-re

    ma Ezen a héten sem tétlenkedett a Samsung szoftverfejlesztő csapata.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Creexie

    csendes tag

    Köszönet a hozzászólásokért, tisztára zavarban is vagyok :B

    Igyekszem mindenkinek válaszolni/reagálni:

    Elsőnek is a cim: most, hogy többen is megjegyezték, valóban megtévesztő lehet. Azért lett "full" mert telljesen körbe lett burkolva (Kalandor: respect)

    Az iróasztalon kénytelen voltam rendet rakni, mert csak a router antennái lettek volna a képeken.

    A rács mögé porszűrőt azért nem raktam(egyenlőre) mert nem akartam a szellőzést semmivel sem rontani. Lehet fölöslegesen aggódom, még nem volt dolgom ilyen porszűrővel. Egy próbát megér, szerintem is jobban nézne ki. A ventire is csak azért kerütl rács, mert a gyerekek állandóan piszkálják, viszont ha sikerül a jövő héten matt feketére szeretném porfestetni.

    A munkaórákat nem számoltam, mivel rengetegszer csak 10-30 percem volt kiszaladni a műhelybe. Kb 40 óra lehetett.

    Itt a venti linkje:
    http://www.ebay.com/itm/New-Slim-DC-12V-Brushless-Cooling-case-Chassis-DC-Fans-120x120x15mm-4Pin-COOLER-/171289508618?pt=US_Computer_Case_Fans&hash=item27e1a67b0a

    Egyébként az összes cucc(fólia, paneltáp,kapcsoló,venti) ebay kinából van.

    Mégegyszer köszönöm szépen a gratulációkat.

    Mindenki a maga szintjén nyomorog....

Új hozzászólás Aktív témák