Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz Mercutio_ #144 üzenetére

    Utánanéztem, mielőtt leírtam, amiket leírtam, és alaposan átrágtam a beállításokat, hogy mit is lehet tenni az ügy érdekében, már csak azért is, mert az ára miatt magánemberként is érdekel a váz. A lassú AF-et és érintőkijelzős kezelést sajnos más is tapasztalta, ez ilyen.

    Donki Hóte: Osztom Parci véleményét, szívesen várom az ötleteket, hogy a későbbiekben mit és hogyan vizsgáljunk be, amíg az nem pixelpeeperkedés. Szerintem egyáltalán nem baj, ha ezt kihagyjuk, mert bár szakmai oldal vagyunk, de nem fotós szakmai oldal, ehhez mérten szánjuk az időt a kamerákra az egyéb tesztek mellett. Nem véletlenül írom ezt bele minden cikkbe, hanem pont azért, hogy ne vezessek félre senkit.

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

  • anaqer

    veterán

    válasz Mercutio_ #144 üzenetére

    Belépőkat. fényezőkénél (de néha még fentebb is) pont nem akkora rettenet nagy divat mindig a legvadiújabb FW-t feltolni a vázra, mert az rendszerint elcseszi a 3rd party kiegészítőkkel (aksi, markolat, egyéb) való amúgyis rezgőléces kompatibilitást. Nem mondom, hogy ez egy üdvözlendő jelenség... de ettől még létezik, és valahol érthető.

    ÉÉÉS akkor még mindig a hipertudatos jóltájékozódott vásárlóról beszélünk - nem arról, aki leemeli a médiamarkt polcról azzal a firmware-rel, ami éppen benne van, aztán (alkalmasint) körbelövi vele a fél világot. Szerintem itt kicsit erősen elmentél kütyübuzulásba, az meg bevallottan nem volt a cikk fókusza, tehát kár is rajta számonkérni.

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák