Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fattyu #21 üzenetére

    Azzal én meg azt nem szeretem,hogy pont elzárja a külvilágot is,buszon még ok,de utcán,bringán az élete is múlhat ezen az embernek,mert nem hall meg egy dudát,stb...
    Na meg talán én vagyok vidéki,de itt az ember lényegében mindenhol talál pl.beszélgetőpartnert,ismerőst,sőt eleve nem egyedül utazik,és akkor már úgysem hallgat zenét például.
    Viszont tény,Pedten divat az üveges tekintet,a semmibe révedés,utcán zombiként közlekedés,oda jó lehet.

    Fejlődésre:Mekkora duma még mindig,hogy egy hardver támogatva lesz...hmm...a legtöbb cuccot szinte elfelejtik,amint kijött,javítanak pár hibát és kész,de senkinek nem érdeke,hogy új szoft jöjjön rá.Vegyél újat,ha bírja a hardver,ha nem.Még jó,hogy romgyártók ezen azért próbálnak segíteni,én is olyan szofttal használom a telóm,aminek már a 3 elődverziója se jött ki az én készülékemre hivatalosan...És mégis JOBB,GYORSABB,mint a legjobb "gyári" szoft.Még jó,hogy az asztali gépek még megérik a következő wineket,nem kell új vas :)
    Ha a gyártókon múlna,mindennél ez lenne,PC,fix winnel...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák