Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz BandiHUN #19 üzenetére

    Igen, valami ilyesmire gondoltam én is. Én simán bevállalnám a vastagabb telót cserébe hosszabb üzemidőért. És igen az a probléma, hogy a gyártók többsége szerint a vékonyság a "menő". Holott ez már a júzerek 90%-t nem érdekli. Főleg annak fényében, hogy sok esetben nap végére már használhatatlan lesz a telefonjuk.

    Ezért is írtam ha már nem tudnak igazi fejlesztéseket, érdemi újításokat kitalálni akkor nyúlnak a vékonyításhoz, mert azzal is lehet menőzni... Ami meg sz.tem szánalmas.

    A másik témához én (is) pont olyan vagyok, aki utál bármit is cipelni magával. Amit lehet zsebre rakok. Ezért is szar nekem most a nyár. Rövidgatyában alig férnek el a cuccaim.
    Télen a kabát belső zsebében elfér a telefon, cigi, öngyújtó, kulcs, pénz, jogsi (személyit nem hordok). Viszont amint elmúlik a kabátos korszak egyből szívok, mert a farmerom zsebében mindez már elég neccesen fér el. Tehát ha még hozzá kéne tennem egy iPod touch-t csak mert esetleg kerülök olyan helyzet amikor filmet néznék meg is hülyülnék. :)
    Táskát meg nem vagyok hajlandó mindenhová magammal vinni.

    De így pl egy kirándulás / nyaralás is egyszerűbb. Ugye nem kell külön telefont, laptopot, gps-t, kompakt fényképezőt magammal vinnem hiszen mindez benne van az egy szem kis telefonomban. Na ezért jó nekem, hogy van ilyen okostelefon. Amióta megvan az okostelefon kb 2-3x annyi fényképet készítettem, mint amennyi fényképünk készült a születésem óta! Pedig fotós családban nőttünk fel...
    Jó persze a minőség nem ugyanaz. A 3 évvel ezelőtti Tunéziai nyaralás képeit nézegetve döbbentem rá, hogy mennyire gagyik is a mobilos kamerák. Ott egy olcsó 30k-s kompakt géppel fotóztam hozzá nemértőként minden auto beállításon és így is 100x szebb, tisztább élesebb, zajmentesebb képeket csinált, mint most egy szokványos felsőkategóriás okosteló. Szóval azt elismerem, hogy a dedikált gépek minősége szintekkel jobb. De nekem ez is elég, plusz kárpótol az állandó elérhetőség.

Új hozzászólás Aktív témák