Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dany007 #13 üzenetére

    Fura dolog ez,mert én utaztam elég sokat,többek között megjártam az USA-t is többször,keleti partot is...és mégis odáig jutottam,hogy oda is elég volt a telefonom...mert egyszerűen az ember vagy vesz mahanagy kártyát,vagy menedzseli a zenéket,filmeket,és először ideje nem lesz rá,aztán a kedve is elmegy emiatt az egésztől...vagyis tapasztalat,hogy minden csoda 3 napig tart alapon pl.2-3 hét ingázás után az ember már nem veszi elő a telóját multimédiázni,max facebook,net,email,ha muszáj.Nomeg szerintem nem is kellene az embereknek annyira antiszociálisnak lenni,ijesztő látni,hogy a mai fiatalok már a fülesen át "vesznek levegőt",elzárják magukat a külvilágtól,nehogy valakivel kontaktusba kelljen kerülni.
    "Az én időmben" simán ment a buszon ismerkedés...most már mindenki üvölteti a zenét és kész.
    Egyébként pedig aki tényleg használja is a telefonját napközben,eleve balgaság az akksit ezzel terhelni,hogy multimédia,plusz még ártalmas is a hangos zene,a körülmények nem jók a minőségi zenehallgatásra,az egérmozit meg ki kell próbálni egy átlagos 1 órás úton,nekem még a könyvolvasás is fejfájást okoz a rázkódás,stb.miatt,nem méghogy az egérmozit követni a minikijelzőn.
    Meghát aki tényleg nem tud már mást csinálni,az is kóros szerintem,főleghogy amúgy eleve aránylag kevés ember utazik osztály-vagy munkatársak,ismerősök nélkül nap mint nap.
    Egyébként viszont a lemerülésre:egy átlagos gyári akksi áráért már lehet kapni valamilyen "Power Bank"-ot,vagy ügyesebbnek csinálni is,ha épp az a veszély fenyeget,hogy az ember lemerül,avagy ott a pótakksi,bár az akkor a jó,ha az ember tud ahhoz venni asztali akksidokk-töltőt.Szóval aki tényleg fontosnak gondolja magát,kis költséggel vihet pl.egy Power Bankot,ami akár 4-5x feltölti a telefonját..csakhát ehhez "ész " kell.Mint ahogy ahhoz is,hogy ha épp pl."szerelmi vallomást" várok,akkor nem 4óra Barátok Közt-el merítem le már reggel a telómat...Aki meg végképp paranoiás,az mondom,vegyen szépen egy Ipod Touch-ot vagy más hasonló PMP-t,telónak meg vegyen egyszerűbbet,olcsóbban,sőt ha utánaszámol az ember,akár olcsóbban megússza az egészet,mintha vesz egy egyben überkütyüt.
    Normális ember meg hamar kinő abból,hogy ha nem az aktuális megagiga mobillal telefonál,akkor már sz@r csóró alak.A reklámok hitetik el,hogy kell az embernek a mindentegybenyavaja.
    Közben pedig egy kisebb,de célszerűbben telefon cuccos,ami nem mellékesen tovább bírja,szépen kiszolgálja,amikor épp a PMP-funkciók úgysem kellenek,és lehet otthon,táskában hagyni a pléjert.Plusz nyugi van,mert a külön kütyü lemerülhet,de teló marad...de aki mániákus,az amúgy hidd el,nyavajogna 2x ennyi üzemidő esetén is.Ha 2 napig bírná,a 3.napon vinné el majdnem üresen,mert lusta volt,az 1hetes telót pedig a 8.napon...Simán rá lehet állni a napi,éjjeli töltésre és kész.Sosem kell filózni,kell-e tölteni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák