Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • loukie

    tag

    válasz #16820480 #18 üzenetére

    Kb. egy hónapja használom és imádom! Valóban van még mit rajt dolgozni, de én teljesen meg vagyok vele elégedve.
    Egyébként anno mikor az Amazfit Pace-mat megvettem, hasonló "gondjai" voltak, most mikor azt eladtam, bátran mondhatom, hogy a piacon lévő, kategóriájában az egyik legjobb óra lett. Nyilván itt is keményen dolgoznak a háttérben a fejlesztők és ha csak fele annyit sikerül elérni vele mint az Amazfittel, már verni fogja a konkurenciát.
    Az alkalmazásokat illetően egy-két dolgon kívül nem tudom elképzelni, hogy a francba lehet több száz alkalmazást csinálni. Nyílván 98%-ban tök fölösleges marhaságok, melyek a kütyü használati értékéhez egy szemernyit nem tesznek hozzá.
    Nálam viszonylag jól működik a szinkronizáció, a zenelejátszója szépen dolgozik és az én Jaybird Run fülhallgatómmal szakadozás mentesen és nagyon szépen szól. A dizájnt tekintve ízlések és pofonok.... Nekem kifejezetten tetszik és már régóta vártam egy hasonlót. Persze lehet fikázni.
    Én heti három edzéssel 4-6 nap közti üzemidővel használom. Azt hiszem ehhez nem kell mit hozzáfűzni.

Új hozzászólás Aktív témák