Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Azért azt rögzítsük le, hogy objektív teszt nincs és mindenkinek más az értékrendje.
    Például nálam minden openworld játék előnnyel indul, mert a stílust magát nagyon szeretem, de nagyon kevés jön ki belőle. Azt pedig meg kell becsülni. És abból a kevésből pedig az FC6 is kiemelkedik. Idén volt egy átlagos Biomutant (és nálam még az is kap öt pontot) és egy konzolról átportolt Days Gone. Valami más?

    Az emberek ezt meg is védik bármilyen sz@r is legyen, főleg ha már pénz is adtak érte.

    Én még élőben is utálom a focit, szóval szerintem minden focis játék sz@r, a FIFA meg egyenesen az ördögtől való, sőt, minden sportjáték is sz@r és a multis lövöldéket is mélységesen megvetem. Szóval mindenki ássa el magát aki ilyesmivel játszik :P

    És nem azért védem, mert pénzt adtam érte :D Az AC: Odyssey-ért is, másfél év alatt meg is lett benne minden achi, de azt a játékot még úgyis tiszta szívből gyűlölöm, hogy openworld :(( Annál még az FC5 is jobb, pedig annak is csak nagyon engedékeny hangulatban adnám meg az öt pontot.
    Mondjuk tegnap sikeresen letornászta magát a hatodik rész is 7/10-re. Aki a Maximas Matanzas féle questláncot/szereplőket kitalálta azt nagyon komolyan bántalmaznám... Mi ez a WD2-ből szalajtott idióta bagázs?

Új hozzászólás Aktív témák