Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    Szerintem nem is olyan vészes a mérete. HTC 8X-em van, az 132,35 x 66,2 x 10,12 milliméter hivatalosan. Ehhez képest a 140 x 76 x 17 milliméter nem is olyan vészes, tekintve, hogy strapatelefonról van szó. Erősen gondolkodom a vételen, mert tetszik és a teszt alapján jó kis vas ez. Igazából persze nem feltétlenül lenne szükséges strapatelefont vennem, de dual sim-es készülékek között nem nagyon válogathat az ember, ráadásul az evolveo.eu oldalról rendelve 270 Euróért házhoz hozzák 0 cent postaköltséggel. A másik amit néztem ez:
    [link]
    vagy ez:
    [link]
    Bár a WIKO telefonokról csak német oldalakon (meg persze franciákon - lévén, hogy francia) találtam teszteket, amik szerint jók.
    Tudom, hogy ez a topik nem a "Melyik okostelefont vegyem" és a belinkelt telefonok más kategóriájú készülékek, mint a teszt alanya, csak gondoltam, hátha akad, aki dualosként tud valamit a WIKO-ról illetve StrongPhone Q4 tulajként segítene dönteni egy két pozitív-negatív véleménnyel.

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák