Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EVOLVEOQ4

    újonc

    válasz Alvosaman #231 üzenetére

    Üdv!
    Megrendeltem! Aztán észre vettem ezt az oldalt. Elkeseredtem. Megjött! Kíváncsi voltam, előjönnek e azok a hibajelenségek amikről itt írnak. És semmi gond. Minden működik. Volt már egy két telefonom, androidosak, de ez eddig veri mindet. A gomb problémát hamar megoldja a KISEGÍTŐ LEHETŐSÉGEK! ELSŐ ZÖLD/PIROS GOMB!!!! Ki kapcsoltam, azóta az a két gomb mintha ott sem lenne. Bár engem nem zavart egyenlőre.
    Le még nem ejtettem, vízbe még nem tettem. De kíváncsian várom az első alkalmakat.
    Fóliát ami pont rá való, még nem találtam. De addig is rátettünk egy majdnem rá valót. 90% ban takarja. Azokat a részeket védi amiket használok, ez a lényeg.
    Folyamatosan nyüstöltem, az aksi így két és fél napig bírta. 16% nál tettem fel töltőre, mert féltem hogy nem bírja ki estig. A második töltésig 3 nap telt el és este tettem fel töltőre 10%- on állt. Egész nap szólt róla a zene, ment a face.
    A hangja gyönyörű. Szépen szól rajta a rádió is. A beszéd hang meg aztán veri az eddigi összes telefonomat. Pedig voltak közte csúcs modellek is.
    Ne egy a lényeg! Eddig csak pozitív a véleményem róla.
    Elnézést ha sokat írtam, de lehet sokaknak segítek.
    Üdv mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák