Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k é s z

    csendes tag

    válasz Beecike86 #229 üzenetére

    nem frankó... küldd vissza (honnan rendelted?) Budaörsön van a szervízük egyébként. Lehet célszerű volna oda bevinni. Én is azt fogom tenni, ugyanis nem tudom feltolteni a vasat :/ és közben lemerült már. Először azt hittem a kábellel van gáz. Cseréltem. De sajnos így sem jó. Először csak nem mindig volt kontakt, meg kellett mozgatni a kábelt, de mostmár sehogy sem akarja... marha jó. Ez a második ilyen telóm. Az elsőt cserélték, mivel folyton fagyott (és nem is indult újra).

    Egyébként jó kis telefon volna ez, ha éppen kifogod, de ahogy olvasgatom a fórumot azt látom, hogy mindenki más és más bajokkal szenved.

    Egy érdekes kérdés viszont a szervizeléssel kapcsolatban. Adott bármilyen probléma. Beviszed. Tegyük fel megcsinálják. Namármost innentől kezdve, hogy megbontják és összerakják, hogy garandált a vízállósága?!

    Ja amúgy nekemha megkocogtatom a telefont enyhén, akkor ad olyan hangot, mintha valami nem lenne jól rögzítve a belsejében a hangszóró környékén.

    Mikor átvettem a cseretelefont, motoszkált bennem a kisördög. Csekkoltam a hátlapi rögzítő csavarokat és szinte mindegyiken tudtam fordítani még párat, komolyabb ellenállás nélkül, amíg éppen megszorult egy kicsit. Az oldalsó csavarokat nem tudtam ellenőrizni.

    [ Szerkesztve ]

    halgass a szívedre és kész...

Új hozzászólás Aktív témák