Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyar895

    csendes tag

    válasz gyula38 #177 üzenetére

    Fentebb írták már, hogy lehet a telefon nincs tisztában azzal ,mekkora aksi van benne
    Előfordulhat ez szerintetek?
    Ha valaki akinek van 4500-as aksija kipróbálná mindkettővel, hogy 10-%os töltöttségnél bekapcsolja wifit gps-t bt-t (csak ,hogy jó gyorsan merüljön) és mérné, hogy mennyi idő múlva kapcsol ki egyikkel illetve másikkal akkor az közelebb vinne minket az igazsághoz (és sokan megköszönnénk szerintem :D )

    Tegnap ismét nyúztam a gps-t egy kicsit és továbbra is jó véleménnyel vagyok róla,de most valamiért az első jeltalálat viszonylag sokáig tartott (kb 10 -12 perc, igaz ez autóban sűrűbb erdő alatt volt), de utána stabilan és pontosan tartotta

    Két negatívumot viszont megemlítek:
    - hívásközben ha kihangosítom, akkor ugye elsötétül a képernyő egy idő után és utána sehogy sem tudom életre hívni, hiába nyomkodom a gombokat, teszem az arcomhoz és veszem el tőle, nem reagál semmit, csak a piros fizikai gombra de akkor meg le is rakom azzal a lendülettel, gondolom a közelségérzékelő nincs szoftveresen felkészítve erre és nem tud mit kezdeni a szituációval, mert ha nincs kihangosítva akkor teszi a dolgát szépen

    -a másik nem köthető egyértelműen a telefonhoz de érdekes: van egy locus pro nevezetű navigációs program, aminek a segítségével (számítógépen való előkészítés után) megoldható, hogy Magyarország egész (vagy amelyik részére épp szükségünk van) turistaút hálózata offline elérhető a telóról ( ha valakit érdekel tudok segíteni benne). Ehhez felmásoltam az sd kártyára egy 3,6 gigás fájlt, majd elindítottam a programot és gyönyörű szépen működött, minden ok volt.
    Kiléptem a progiból ment közben a gps log egy másik progival, vissza akarok lépni a locusba és sehol nincs az előbb betallózott fájl. Keresem fájlkezelővel, semmi. Megnézem a kártya kapacitását: 2 giga foglalt amiből 1 giga zene. Valahogy eltűnt az sd kártyáról, hogy a program okozta ezt vagy a telefon az kérdés, de hamarosan újra próbálom.

    Viszont 3 hét használat után fagyásom még nem volt semmi.

Új hozzászólás Aktív témák