Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz radi8tor #2814 üzenetére

    Ó, van idő addig bőven még keresni nála jobbat is.... Nálunk az eksüvő előtt egy héttel, csak úgy mellékesen megemlítette, hogy majd akkor olyan 9 óra körül menni fog... (hirtelen magamban, ez most 3-ik szemékyben beszél magáról) és akkor lemegy ez, lemegy az... Majd már gyanús volt, hogy harmadszorra beszél valakiről...
    Erre rákérdezek, hogy ne haragudj, de most ugye nem valaki mást küldesz oda az esküvőre????
    Na és akkor közli, hogy neki bejött pár napja egy nagy rendezvény, Budapesten valami nagy céges buli, ahová muszáj mennie, de ne izguljunk, majd a bulira odaér, úgyis ott kell frankó képeket lőni, az eseményt bárki le tudja... :O Na akkor majdnem elájultam az idegességtől... Hozzáteszem, évtizedek óta tolja a csaj, és szinte monopol helyzetben van a környékünkön, ő a favorit. Ha odateszi magát tényleg nem rossz.
    Aztán közölte ki jönne. A vicc, hogy ő nem tudta, hogy a volt páromnak a legjobb barátnője, akinek még én magyaráztam pár dolgot a fényképezésről, mert technikai részhez halvány lila gőze sem volt. Eszméletlen, és őt akarta küldeni maga helyet, ő szokott neki ugye segíteni a kreatívnál.

    Na akkor mondtam neki, hogy ne szórakozzon, meg stb... de nem érdekelte, és mondtam neki, hogy akkor köszike, biztos jó hírét fogom tovább adni. Az sem érdekli. Puff ennyi.
    Ez szombaton történt este, hétfőn kezdtünk el keresgélni.... nagy nehezen találtunk valakit, akinek nem éppen ez a hivatása, csak a munka mellett kell neki egy kis mellékes. :D De mit tudtunk csinálni...

    Szóval vannak szarabb helyzetek is, fogjátok fel úgy, hogy jobb is ha megszabadultatok egy ilyen megbízhatatlan embertől még most!

  • cOxeR

    Ármester

    válasz radi8tor #2814 üzenetére

    Van egy rossz hírem, egyre több jellemtelen ember van a piacon sajnos ez a prémium szegmenst se kíméli... emberséget sajnos meg felelősséget nem osztogatják itt se.
    Ellenben ez nem a leakaszt az ember valakit a polcról szolgáltatás.... viszont fizetésben meg nem ennyire jó, ezért sok pistajoskacsaba van akik kellően felelőtlenül vállalgatnak de pont ennyire ér bármit is a szavuk/szerződésük.
    Rám meg néznek furán, hogy 2020-ra nem kötők szerződést, meg nem tudok pontos árat mondani, mert egyszerűen felelőtlenség.
    Szóval sekélyes a piac és ez nem igazán javul, ügyfél oldalon se. Idén 3 esküvőt mondtak pl le nálunk, ami üres is maradt... (nem panasz, csak a felelőtlenség kölcsönös)

  • m3ss

    veterán

    válasz radi8tor #2814 üzenetére

    uhh sajnalom, de en ezt nem ertem, hogy lehet megegyezni irasban is szerzodes nelkul? amugy fotos forumot olvasgatsz, ha vkinek akkor legalabb az ittlevoknek tisztaban kellene lenniuk a miertekkel, miert nemekkel. a fotosrol inkabb nem nyilatkozom :N

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák