Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz guriga1234 #21 üzenetére

    "ami számottevő plusz a Fit-hez képest az a mikrofon, de azt magyarul semmire nem tudod használni" - már hogyne lehetne. Hangjegyzet. Vagy ez számodra nem mond semmit?

    hááát nem tudom, ameddig csak a hangjegyzetre lehet használni a Tizen-es ill. Wear-es okosórákat, addig ezek számomra csak félkarú óriások. Nagyon sokat használom (elsődlegesen) a magyar, (másodlagosan) a francia és angol diktálást, (az összes speciális karakterrel kiegészítve) ahol szöveges bevitelre van lehetőség. Pl.: mail, sms és egyéb szöveges üzenetek, jegyzetek, web stb. Elhiszem, hogy kicsi hazánk piaca és a magyar nyelvre sem egyszerű a diktálás fejlesztése (a baszkra pl nehezebb, mégis több platformon van) de ameddig ezt a lépést nem teszi meg a Samu, addig ez az óra felejtős.

  • Parallaxis

    addikt

    válasz guriga1234 #21 üzenetére

    A nejemnek Gear Fit van, ég és föld a kettő.

    Ja, máshogy néz ki :D

    Hasznos tudásban a Fit még előrébb is van, csak csúnyább.
    Parasztvakítás (tekerő, barométer stb.) lehet neked fontosabb, de nekem nem annyira.

    már hogyne lehetne. Hangjegyzet.

    Értelmetlen, erre a mobil a jobb (érzékenyebb mikrofon és nem limitált rögzítési idő).
    A mikrofonnak akkor lenne értelme, ha lehetne szöveget diktálni vele, de erre magyarul nem képes (vagy, ha lenne hangszóró is benne és működne kihangosítóként, mint az elődök), de így felejthető ez a hardverelem.

    Maradjunk annyiban, hogy szerintem neked még mindig a Gear 2 van

    Nem nagyon izgat, hogy mit hiszel.

    Állandóan valótlanokat állítasz, valójában csak kötekedni szeretsz

    ...és ezt még te írod??? Humorod azért van, látom :)

Új hozzászólás Aktív témák