Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz Parallaxis #19 üzenetére

    "minden funkcióra van egy sokkal egyszerűbb érintés, vagy gesztus, amit sokkal kényelmesebb egy ujjal elvégezni, mint a kereket tekergetve. Nyugodtan állíthatsz mást" - teljesen nyugodtan állítok mást.

    "akkor nem leszel teljesen hiteles" - a hitelességet szerintem töröld a szókincsedből. Ha valaki nem hiteles, az te vagy, ismét bebizonyosodott.

    "a tudása a Gear Fit szintjén van" - úgy látszik, hogy fogalmad sincs egyikről sem. A nejemnek Gear Fit van, ég és föld a kettő.

    "ami számottevő plusz a Fit-hez képest az a mikrofon, de azt magyarul semmire nem tudod használni" - már hogyne lehetne. Hangjegyzet. Vagy ez számodra nem mond semmit?

    Maradjunk annyiban, hogy szerintem neked még mindig a Gear 2 van, és minden ébredés egy élvezet számodra, mert jól tudtad monitorozni az alvásodat. Biztos ettől leszel kipihentebb.

    PS: ha kérhetem, hanyagolj. Semmi kedvem veled társalogni, mert számomra nem vagy vitapartner. Állandóan valótlanokat állítasz, valójában csak kötekedni szeretsz a haverjaiddal együtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák