Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Ribi #17 üzenetére

    Na igen, de a pendrive-nál dettó ugyanez van, oké hogy otthon megcsinálod a 3.0-át, de bárhová viszed rögtön lekorlátoz az usb csati ráadásul én azt tapasztalom, hogy megy a 2.0-ás penemim közül pár 10-15MB/s-el otthon, bedugom egy másik gépbe 7MB/s, van olyan amiben csak 3MB/s és elvileg az összes gép 2.0-ás USB meg az összes pen is az és azt írja az alaplapi driver cd egy txt-ben, hogy XP-nél nem kell külön telepíteni az USB-t, hogy 2.0-ás legyen, nem is tesznek hozzá fel drivert a cd-re. Megizélhetem, egy év mire lefut egy Ghost a munkaállomáson penről, ez meg mindenhol hozza minimum a 30 megát, ugyanúgy elfér zsebben, nem tudom mennyivel hamarabb pusztúl, mint egy pen, de penem már nagyon sok fingott ki, ilyen még egy se és a pen csak 8GB nem 160GB. Én elfelejtettem a penezést, elég volt, teljesen lutri hogy egy 2.0-ás pen milyen gyors. Van a táskámban vagy 5 darab állandóan, de egyik se ugyanolyan. A 3.0-hoz fűzött hozzáállásom is elég szkeptikus. Aminek letörik az ára, az ilyen tömeggyártott car lesz, tiszta kislemez fíling már ez a penezés, ahhoz képest meg drága a 8 gigás.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Ribi #17 üzenetére

    Én csak azt mondom amúgy, hogy ez a cucc bőrtokkal, kábellel tokkal vonóval 12k-16k között kapható és ha belegondolok, hogy hány gépben van SSD szvsz, az USB 3.0 se lesz egy bittel se gyorsabb, mert a gépben a belső HDD lesz a korlát, persze lehet hogy az tudna gyorsabban olvasni csak a másik írási sebessége miatt akad le 60-70MB/s között, ezt nem tudom kipróbálni, de most 12ropiért 160GB értesz, ez ellen igencsak vert helyzetből indulnak ezek a 3.0-ás penek az árversenyben, oké hogy mozgó alkatrész sux, de azért a noti vinyók is elég jól bírják a szállítást ne mondd, hogy nem és ne felejtsük el, hogy menet közben ezesetben nem mozgatod úgy, mint amikor a notiban megy a térdeden mondjuk egy IC vonaton, ahol szabályosan rázod menet közben, attól meg, hogy beteszed a tatyóba kikapcsolt állapotban nem fog hamarabb meghalni, mint egy pen, szerintem erősen marketing sux ez az egész 3.0-ás történet egyenlőre és elég nagy madár az, aki ennyi pénzt ad érte. Akinek tényleg kell a munkájához valami, mint nekem, az nem SSD-vel szerelt gépekbe nyomkodja itt a balkánon.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák