Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz David75 #23 üzenetére

    az szerintem is eleve elvetélt ötlet, hogy egy iphone rajongó szívét bármi is elhódítaná (meg ágy általában bármilyen rajongóét, hiszen azért nevezzük rajongónak).

    de azért azt nem mondhatod, hogy a többi gyártó jelenleg konkuráló modelljei olyan fergeteges megoldások lennének. kezdve ott, hogy egy kapacitív kijelzőt sem voltak képesek beletenni egyik modellbe sem (egyedül a BB Storm és a G1 van jelenleg még kapacitív kijelzővel).
    az a vicces, hogy amiket felsoroltál, azokat az M8 is teljesíti többnyire (illetve "csak" 3,4"-os kijelzője van, meg nincs még olyan app.store hozzá, amennyire tudom, de tervben van). viszont az általad említett márkás telefonok közül egyik sem teljesíti még ennyire sem. ennek fényében viszont azért nem olyan gagyi az. az az igazság, hogyattól, hogy külsőleg másolatnak tűnik, rengeteg energiát fordítottak a fejlesztésére, főleg szoftveresen. megkockáztatom, hogy sokkal többet, mint a TF3D-re fordított a HTC, vagy a többiek a hasonló felületekre. és az sem elhanyagolható, hogy jelenleg övék az egyetlen olyan telefon a piacon, ami a wince6-os kernelre épülő rendszert használ (még a wimo6.5 is úgy tudom csak az 5-ös kernelre épül).

    lehet itt gagyizni, de az ugyanolyan felületesség és elfogultság, mint amikor valaki még mindig azon röhög, hogy nincs mms az iphoneban...

  • blueMerle

    veterán

    válasz David75 #23 üzenetére

    Most komolyan, azért klón mert ezen is csak 1 darab hardveres gomb van? Ezt most teljesen komolyan gondolod? :D A HTC Diamond is ennyi erövel klón, azon csak kicsivel több a gomb de nézdmár, az is fekete meg nagy kijelzöje van....söt, izé ott az LG arena, annak a sarkai le is vannak kerekítve.... :DDD Pfff.... Vagy akkor egy LG viewty, az is basszus, fekete meg nagy kijelzös, kevés gombbal...klóóóóón.

    Tiszteletben tartom a véleményed, de nem értek veled egyet. :U

    Nem vagyok én az iPhone ellensége, annyira nem hogy használtam is egyet, nagyon sokáig. De nem kellene úgy hozzáálni az iPhonehoz, mint valami istenséghez. Elötte is voltak nagyképernyös érintökijelzös telefonok. A formát meg hagyjuk. Milyen forma? Egy kijelzö és egy gomb? Ez forma? Aki ilyet csinál az mindjárt másol? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák