Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Samott #29 üzenetére

    Részemről azért használok a mai napig egy cowon d2+t mert:
    Ami fejest használok utcára nincs az a telefon aki értelmes hangerőre küldi.

    Nincs az a telefon ami értelmes minőségben meghajtja.

    Koszonom a telefonom így is lépten nyomon lemerül.

    A telefon mérete már önmagában nehézkessé teszi az elhelyezést zsebben, nem ha még kiall belőle a kisjack. Egy kis pmpnel ez nem gond.

    És mert vannak még emberek akik hiszik hogy a cél szerszámok mindig jobbak. Ezért fotozok fényképezőgéppel. Ezért hallgatok zenét rendes forrásról rendes fejhallgatóval. Ezért hallgatok ismert forrásból származó flacot mp3 át. Ezért mozizok jó tvn és projektoron.

    Kb ennyi

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • zeg

    senior tag

    válasz Samott #29 üzenetére

    Sok éve egy Sony NWZ-S754-et használok.
    -Ha lemerül, 1 perc alatt tud olyan gyorstöltést, amivel 1 órán át tud(akár) full hangerővel lejátszani.
    -OLED kijelzője van, így bármilyen fényviszonyok közt tökéletesen látható.
    -Egyetlen töltéssel még így, sok év után is kibír kb 40 óra folyamatos lejátszást kb. 80%-os hangerővel.
    -Mechanikus gombjai vannak, így nem kell ránéznem ha számot váltok a bicepszpántomon keresztül
    -És legfontosabb, ami miatt bármelyik hifinek mondott hordozható kütyü elbújhat(kivéve NC) mögötte:
    noise cancelling
    Azaz vonyít a konditeremben a tuctuc , de én szinte alig hallok valamit ebből! NC nélkül lófaxt sem ér a hifi csipogó sem a dac, ha a háttérből üvöltve ömlik a sz@r.. :D
    Megj.: Lövésem sincs milyen az amikor lefagy a lejátszó, valamit nem talál, recsegve játszik le, mivel soha nem találkoztam ilyesmivel...ez a sony csak tolja az mp3-at és nem lehet zavarba hozni. :)
    Előtte egy Creative MuVo-m volt, ill. mégelőtte egy Diva, mindkettőt imádtam. :)

    [ Szerkesztve ]

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák