Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Ezekiell #232 üzenetére

    Egy csomó más dolog is van amit meg kéne oldaniuk, első helyen pl. a Navi driverek...
    A B550 csúszása engem is bosszantott sokáig, de így utólag nem bántam meg, hogy inkább X470-et vettem, jelenleg nagyon túlértékelt a PCIe v4, nem véletlen, hogy az Intel nem is támogatja, más estrát pedig nem tud az 500-as széria - lehet, hogy részben ezért is limitálták rá a 4xxx-es Ryzen szériát, azt sem tartom kizártnak, hogy pont az alaplapgyártók kérésére.
    A 3400G az egy Zen+ proci, ahhoz nem kellett B450 sem, ne keverd ide... ahogy a 4xxXG is Zen2-es Apu lesz valószínűleg, ami simán bele fog menni a 4xx-es lapokba...

    Hogy az AMD félrevezette-e az MSI-t azt mi soha nem fogjuk megtudni. Ahhoz az kéne, hogy az MSI megkérdezze a dologról az AMD-t aki meg rá kellett hogy bólintson.. semmi ilyenrfe utaló információról nincs tudomásunk, és gyanítom nem is lesz.
    Ez nem menti fel az AMD-t, láttuk az RX5600-as komédia kapcsán, hogy simán lenyomnak a partnereik torkán utolsó pillanatban meghozott döntéseket, ha az érdekeik ezt kívánják, de az hogy nem tudunk a MAX-hoz hasonló szériáról a többi gyártó esetében, arra utal, hogy lehetett egy kimondatlan egyetértés, hogy nincs rá szükség, pedig tudhatták, mivel jár egy új proci-széria kijövetele...

    Először várjuk meg a 4xxx-es CPU-k bejelentését, nem tartom kizártnak, hogy a 4600 8/16-os proci lesz, amelyik esetben egy 3700X/3800X simán jó lesz helyette, ha mindenképp meg akarod tartani a B450/X470-es lapodat.
    Nem kell ragaszkodni a megnevezéshez, azt a procit vedd, ami az igényeidet kielégíti, ha 4600-nak hívják, ha 4500-nak, ha 3700X-nek... ha a 3300X egyszerre jön ki a többi Zen2 procival, tuti azt veszem a 3600 helyett az 1600X helyére, de most már hogy megvan a 3600-am, nem érdemes cserélnem. Az 5xxx-es szériából én alighanem egy 6-magos RDNA IGP-s APU-t veszek, ha lesz olyan, akárhogy is hívják majd.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák