Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz pofijanika #203 üzenetére

    Alza már rengetegszer eljátszotta ezt sok általam figyelt termék esetében! Annó a Xiaomi Mi 10-ek esetében is pl.! Kiírnak egy légből kapott várható időpontot, aztán amikor oda érünk tolnak rajta, majd mikor megint oda érünk újból tolnak! Keményen a mézesmadzag húzás jut erről eszembe! Mondjuk, aki utánvét rendel így elő, annak max a türelmét teszik próbára, de aki jóhiszeműen ellőre fizet bankkártyával, vagy utalással, annak durván benn áll a nem kevés pénze hetekig, de van, hogy egy hónapig is! :Y
    De majd mindjárt jönnek az okosok, hogy én vagyok a hülye, hisz ez teljesen korrekt magatartás, mert az apróbetűs rész ott van, csak debil vagyok értelmezni! ;]
    Amúgy, ha készleten van valami, akkor Alzának nincsen párja, baromi gyorsan küldik, és megbízhatóak! Sőt volt már náluk 14 napon belüli elállásom is és azt is korrekt módon és gyorsan letudtuk! :C
    Szal nem akarom azért a földig savazni őket, de az előrendelési dolgaikon azért van még mit fejlődni, a többi dolgokban viszont csillagos ötös! :R

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Új hozzászólás Aktív témák