Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzimiPeti83

    csendes tag

    Üdv.
    BlackBerry felhasználó vagyok! Szerintem itt a vita az árazáson indult el, utána jött a specifikáció...
    A lényeg, hogy ne alkosson már valaki úgy véleményt valamiről amit még nem is próbált! Amikor ez megtörtént, akkor lehet esetleg beárazni valamit, de szerintem egyik telefon se ér annyit amennyiért bekerül a piacra. Azt más határozza meg. Nem a mi tisztünk eldönteni. A BlackBerry teljesen más üzletpolitikát folytat mint a többi platform, tehát nehéz hasonlítgatni szerintem. Mr. Chen és csapata véleményem szerint, nagyon jó irányba halad, stabilizálták a cég helyzetét és most jöhet egy nagy áttörés a Passport, Classic, BES12 és egy full touch palettával. Amíg vannak irigyek és akik támadják a céget, addig valamit nagyon jól csinál a BlackBerry. Nem kritizálni kell, hanem dolgozni, mert lemarabbnak a többiek. Mindenkinek adott a lehetőség, csinálják a BlackBerry után, 2 év alatt a nulláról építsenek egy teljesen új,innovatív OSt, és majd utána alkossanak véleményt. Nem tökéletes a rendszer, de melyik az. 2 év alatt szerintem szuper munka és a leghasználhatóbb OS!
    Végül a lényeg, hogy hagyjuk meg a topicot az eredeti célja miatt. Rendelhető a Classic! Akinek kell rendelje, akinek nem az minek van itt!
    Ennyit szerettem volna!
    Köszönöm!
    Szép hétvégét mindenkinek!

  • SzimiPeti83

    csendes tag

    válasz Csapoati #72 üzenetére

    Ha végigolvastad a hsz-omat, nem írtam benne, hogy nincs joga elmondani valakinek a véleményét!Szólasszabadság van! Azt írtam, hogy ne alkosson véleményt arról amit sosem használt!
    Jól csinálják, mert már elég régóta, elég sokszor eltemették a céget, meg becsődölt híreket írkáltak róluk és mégis itt vannak ...
    Akinek halálhírét keltik az ... :D
    Most jött el a 9900t használók időszaka a Classical, szerintem ők erre vártak!

Új hozzászólás Aktív témák