Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz VladimirR #16 üzenetére

    "illetve a nyilt forrassal kapcsolatos pontjaidat kernelek, fejtsd ki bovebben, nehany a google-nal altal gondozott nyilt forrasu szoftveren keresztul"

    nyílt forráskód támogatásánál arra gondoltam elsősorban, hogy mind az openoffice-szal való összefonódás, mind az android OS az open source projektek támogatása

    "akkor gondolom a ketreseskor elougralo "sponsored links"-et nem tekinted"

    hát olyan értlemben nem, mivel az számomra nem szolgáltatás (az ott a reklámoztatóknak szolgáltatás), mert nem veszem igénybe. (és nem is vagyok kényszerítve, hogy igénybe vegyem). értelemszerűen nem állítottam, nem várom el, nem lehet elvárni a google-tól, Microsoft-tól, Apple-től (csak, hoyg más multit is bedobjak az IT szektorból, akinek az üzletpolitikájával még annyira se szimpatizálok, mint az MS-éval, annak ellenére, hogy a termékeik nagyon tetszenek általában), szal senkitől sem várom el, hogy ingyen szolgáltasson. de az általad "elougro"-ként jellemzett "sponsored links" sztem nagyon kultúrált, és legfőképpen annyira passzív, hogy már nem is veszem észre* (ugyanúgy, ahogy általában a google ads-eket se).

    *persze ha már sokan lesznek vele így, akkor nem tudom hogyan változik majd meg az üzleti modelljük

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák