Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz #54625216 #58 üzenetére

    Látom, komoly tyúkszemre léptem. Mivel nem szoktam vitából szó nélkül lelépni, így rövidre zárom: jórészt igazad van. Remélem, ennyivel megelégszel. Soha nem fogjuk egymást meggyőzni, ugyanis nekem elsősorban a személyével és a viselkedésével van bajom, nem feltétlenül az elért eredményeivel. Abban persze tévedsz, hogy neki ugyanannyi joga van füvezni és f@szságokat beszélni nyilvánosan, mint bárki másnak, a nyilvánvaló társadalmi és gazdasági szerepe miatt. Ahogyan abban is, hogy minden az Ő érdeme a cégeinél. Ennél jóval kisebb projektek is egy rakás döntéshozó kezén átmennek a főni előtt, mielőtt bármilyen szinten megvalósításra kerülnek, nem hiszem, hogy a spacex vagy a tesla más lenne ilyen szempontból, tök mindegy, hogy főmérnök-e, vagy sem. És igen, szerintem sokkal inkább ezek az emberek felelnek egy termék minőségéért, ha jó az, ha nem. A köznép persze mindenben és minden mögött az egyszemélyes zsenit látja, ami epic fail, szvsz.

    Az autója fellövése vitathatatlan PR érték, de a szememben pont azért yuppie, mert ezt és így tette meg ahelyett, hogy egy random helykitöltő súlyt lőtt volna fel, ahogyan azt mindenki más csinálta volna. Felesleges rongyrázás volt, és ez nem tetszik. Ettől még technikailag meg lehet magyarázni, de akkor se szimpatikus az üzenete. Polgárpukkasztás volt emellett a twitterrel kapcsolatos bohóckodása is, másnak legalábbis nem tudom értékelni.

    MaCs: amit a dogecoin / bitcoin húzásaival, a Teslát érintő és vitatható tőzsdei manővereivel, vagy a twitter megvásárlása kapcsán művelt, pont elég nekem a nyílt füvezésén felül. Volt ott még némi zaklatási vád is alkalmazottal szemben, de az futó ügy, lehet, hogy kamu.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák