Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geri|

    aktív tag

    válasz HardSanyeee #17 üzenetére

    :F

    "2 héttel a munka átadása után derül ki, hogy hibáztál, akkor azt ki kell javítanod"
    ~
    Akkor már teljesen mindegy lesz, hogy átjavítom-e vagy nem, ugyanis elveszítettem a megrendelőmet!

    "mert érdekel téged (és másokat is), hogy SE kijavítja a hibáját, holott te azt írtad, hogy senkit nem fog érdekelni."
    ~
    Érdekel engem? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Érdekel a lóf%szt már megbocsáss!!! 120e Forint kicsengetése után nem érdekel, hogy ki mit javít. Azt próbáltam hangsúlyozni, hogy ebben az árszegmensben nem érdekli a fogyasztókat, egy ilyen fatális hibát követő megoldási kísérlet. Ez nem iskola, hogy van javító dolgozat, meg nem a burger king- hogy lehet cserélni a fantát kólára, ha rosszat adtam.
    A komolyabb helyeken ebben az esetben megköszönik az illető munkáját és viszlát, ami levetíthető a cégek- fogyasztók viszonylatban. Miután a telekomm.piacon is kiélezett a verseny, szerinted mennyi időbe telik, hogy keressek ennyi pénzért új mobilmárkát?
    Vagy egy utópikus világban élsz, vagy nem érted mit magyarázok. De szerintem ez olyan egyszerű mint egy bot.
    Manapság egy olyan fogyasztóért, aki képes 100e felett mobilkomm eszközt vásárolni, elég nagy harc van. És nem az, hogy: 'jaj 112-ezret kiadtam egy telefonra, de használhatatlan a szoftvere, jószívű leszek és adok nekik lehetőséget hogy kijavítsák a hibájukat. olyan jó emberek ezek megérdemlik, még akkor is, ha legomboltak rólam ennyi pénzt...' :U nekem nem életszerű-inkább olyan sziruppal nyakonlöttyintett idillikus kép

    Egy 110e feletti telefon mjuk a személygépjármű viszonylatban egy komolyabb volvót-esetleg egy agyonextrázott passatot jelent. Szerintem alapvető, hogy ennyi pénzért a fogyasztói igényeket kielégítsék, ellenkező esetben átvált a fogyasztó a konkurenciához, és akkor a jószágkosarát más márka javaival pakolja tele...azt meg egyik világcég sem engedheti meg magának!

    [ Szerkesztve ]

    LiveStrong

Új hozzászólás Aktív témák