Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz stevve #53 üzenetére

    Google accounttal kirgyeznék....

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Morden24

    nagyúr

    válasz stevve #53 üzenetére

    Inkább ne, ha nem muszáj. Az FB szerintem elég jó átmenet a sok "akármilyen cég accja" között, és jóval nagyobbnak tartom (szerintem teljesen logikusan) a különböző felhasználói halmazok által közrezárt területet, mint egy konkrét cég esetében - Live ID, Google Acc, Apple ID egykutya ilyen téren szerintem. Ezeket értelmes ember nem poénból meg "csak úgy" regeli, hanem mert igénybe akarja venni az adott cég (szerteágazó) szolgáltatáscsomagját.
    Szóval az FB afféle middle ground ilyen szempontból; most ezt csak júzer szemmel néztem, magától értetődő, hogy üzemeltetői szemmel meg vonzóbb lehetőség.

    Én biztosan nem regisztrálnék csak azért egy Google accountot (illetve fordított esetben pl. egy Live ID-t), hogy kommentelgessek... az FB-n meg általában ettől függetlenül (mármint a Veletech-től) fent vannak az emberek. Aki eddig nem regisztrált az FB-re, az kétlem, hogy pont emiatt tenné meg, no offense.

    Az, hogy nem lehet arctalanul nyomatni a sódert, szerintem mindenképpen egy logikus és értelmes hozzáállás, sőt, továbbmegyek: valahol üdvözlendő is. Kíváncsi vagyok, mennyi görénykedős trollkodással lenne kevesebb a PH! lapcsaládon, ha a delikvens a nevét kéne, hogy adja hozzá (nyilván ez egy olyan ing, amit szinte mindenki felvesz néha, csak néhányan 24/7 hordják...); egy olyan portálon, ami ráadásul ennél kevésbé szakmai, gondolom még rosszabb lenne az arány - legalábbis sok ilyen "szójjonhozzámindenki, ha nem regisztráltál, akkor guest-ként" portálon én ezt látom, láttam.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák