Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz #78693120 #39 üzenetére

    A nexus-szal csak egy példát mondtam, de sokan még így is megvették, és van aki a mai napig boldog vele. De megértem amit mondasz, de mondom, csak egy példát mondtam.

    Akkor ezek szerint az iphone-ok is (szinte) csak biztonsági frissítést kapnak. csak ők növelnek egy számot a verzión. Hát nem tudom, hogy vagy vele, én nem igazán látom a különbséget. :))

    Szerintem csak úgy fer a dolog, ha hasonló árú készülékeket hasonlítasz össze. Különben olyan, mintha vennél egy skodát, aztán panaszkodsz, hogy nem megy annyival mint egy ferrari. Az, meg hogy ki mit választ, azt ne keverjük már ide, ha csak frissítésekről van szó. :P

    "Ellenben, ha egy mostani 100e-res androidos telefont nézek, akkor arra nem jön frissítés 1,5-2 év után. Még egy security patch sem."
    Na látod ez csak szimplán nem igaz. Barátnőm galaxy A3(2016)-ja töb mint 2 éves telefon, mi személy szerint újonnan hivatalos 2 éves garanciával 65ezer forintért vettük. És a mai napig kapja a biztonsági frissítéseket, kb 2 havonta. Szóval légyszives mielőtt tényeket írsz előbb járj utána kicsit.

    "Ja, én csak új telefonban gondolkozom, szóval az árakat is így nézem."
    Ezt, meg nem is értem miért mondod, nem volt szó eddig használtról.

Új hozzászólás Aktív témák