Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Giovan! #274 üzenetére

    "Kicsit olyan mintha azt feltételeznéd, hogy az iOS felhasználók nincsenek tisztában a saját rendszerükkel."

    (kevés kivételtől eltekintve) Nincsenek. Mondom ezt a saját korosztályom láttán, főleg az egyetemista lányokon. Nekik magyarázd a sandbox-ot, meg zárt rendszert. Viszont soknak ismerem az előtörténetét, és egy 40k-s fos androidról váltottak évekkel ezelőtt. Plusz ugye az amerikai filmek, hogy ez a menő. Ez kell. Már beléjük ivódott, hogy az android bonyolult(ami igaz is volt, évekkel ezelőtt). Most meg már nem tudnak váltani, mert minden apple felhő meg apple cucc és körforgás. Féltik a dolgaikat. Inkább maradnak.

    Ismerősi körben, egyetlen egy ember hivatkozott a zárt rendszerre és mert ott érzi biztonságban a banki adatait. Hiába mondtam neki, hogy normális android telefont választ apple árcímkével, ugyanúgy ott van a safetynet és biztonsági csomag.

    Az meg, hogy fentebb írta valaki, hogy folyamatos a frissítés az iphoneokra. Igen. Ez az iOS12-től talán érdemes is, mert itt (mint fentebb írták is) begyorsult még a régi készülék is. De iOS11-ig csak szenvedést hallottam minden 5S, SE, 6,6S tulajtól, hogy lassabb lett a telefont és bánják a frissítést.. De, ha meg nem frissítenek, és egyet elmulasztanak, utána már szia összes frissítés.

    De megint elhangoztatom, nekem mindegy, hogy ki mit vesz. Azért beszélünk itt a fórumon, hogy mindenki el tudja dönteni, hogy neki mire van szüksége, mit kap a pénzéért. De bizonyos berögződéseken úgysem lehet változtatni.

  • kutyek

    senior tag

    válasz Giovan! #274 üzenetére

    Az Android is sandbox contextben futtatja az appokat (régóta, by default).

Új hozzászólás Aktív témák