Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • big-J

    őstag

    Utanagondolva, a megjegyzesekbol, hogy miert kell nagy rugo vagy egyaltalan rugo hatulra, meg miert olyan fontos a biciklizesre alkalmassaga a vaznak, amiket irsz, azok szinte mind igazak lennenek, ha 1000-1500w-os rendszerre lenne szo.
    Szoval jok lennenek amiket irsz, ha egy bbshd-rol beszelnenk, elsonek en is hasznaltat epitettem at, es valoban inkabb a hasznaltat vettem, mint egy ebayes vazat, vagy boltban egy beleposzintut.

    Ahogy 2-3kw es 50kph fole mesz, egy egeszen mas vilag.

    Megvaltoznak a szuksegletek, mar muszaj direkt erre a celra tervezett vazat venni, kulonben csak szopo lesz. Meg egyenletesnek latszo uton is felelmeid lesznek jo telok nelkul egy sebesseg felett. Ha utolagosan epitett kozepmotorod van, csavarni fogja vazat, es 300km-kent fogja szaggatni a lancot, ha hubmotorod, akkor meg a fent irt problemak miatt lesz teljesen alkalmatlan a vaz, ennek eredmenye a stealth bomber(200-220mm rugout) stilus.

    Egy bizonyos szint felett(1.5-2x emberi ero helyett 4x-nel tobb emberi ero), inkabb hatrany, hogy atalakitasz valamit, es nem ujrol kezdesz. Ha vaz nincs pont arra tervezve, pont emiatt, hogy gondosan kimernokoltek emberi felhasznalasra, inkabb hatranyaid szarmaznak. Ilyen szinten egy kinai altal az alkalmazasra tervezett vaz mar boven jobb lesz, mint barmelyik regi dh. Lasd nepszeru bomber klonok. En vegigjartam mar, es sok szazan masok is, es latom melyik utat hanyan vallaljak, milyen eredmenyekkel.
    A 4kw folott hajto emberek elenyeszo szama hajt dh bringat, es jo okuk van ra. Ez teny, nezz utana endless-en.

    Az pedig, 4x emberi ero folottre van tervezve a vaz, erzodik es meglatszik rajta, mtb-s szemmel vicces dolgok lehetnek rajta, ahogy az mtb vaz is vicces masfajta felhasznalasra.
    Ha nem erted melyik tervezesi dontes mi miatt van arra a specifikus felhasznalasra, az nem a vaz sara, hanem a tied.

    Ami biciklis korokbol felhasznalhato tudas ezekhez 250-750w-os szinthez, az majdhogynem 100%, 1500w-ig, inkabb 70%, 4kw korul meg jo, ha 40%, folotte meg kevesebb. Ezeket a hianyzo reszeket ugy, hogy nem jartal jobban utana, nem forogsz olyan korokben, nem tudod mit miert csinalnak, mi szokott bevalni es mi nem, egyszeruen nem lehet mashonnan potolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák